DüşüNCELER HAKKıNDA BILMEK OKEY

Düşünceler Hakkında Bilmek okey

Düşünceler Hakkında Bilmek okey

Blog Article

106 sayı taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Aralık size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi kucakin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Taç taraftan istikbal taşları da işleminize yaraması halinde alarak, elinizdeki sorune yaramayan taşları yan oyuncuya atmanız gerekmektedir. Vesair kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Online okey oyunu oynamak ciğerin tamam adrestesiniz. Hayatınız hızlıldığında, moraliniz bozulduğunda biricik başınıza kalmış olduğunızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Olta tutkunları ve okey oyna ile ahit giyinmek isteyenler dâhilin online olarak olta oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Tahminî ortamlarda genel ağ kullanıcıları tarafından birbir hayli temsil oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseri mobil telefonlar üzerinden oynanması haysiyetiyle oyunun oldukça popüler bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun birlikte oyunun kuralları klasik dubara seçeneğinden beş altı henüz detaylıdır.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte ister evde, ister okulda, işte yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Istakanın boş bir yerine tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en hayırlı oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu takip edebilirsin Bu ikon ile en müsait masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa açarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne hatyoruz

Yarım taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan isim olabilirsiniz.

Oyuna başlama anında mülevves mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve böylece dakika kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki tüm taşları temaşa kuralları çerçevesinde bir araya getirmek ve elinizi açarak puan kazanmaktır.

Tahminî katakulli sitelerindeki peşış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz marifetiyle oynayabilirsiniz.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e az daha dünya agâh. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda az çok eğlenceli saat geçirebiliyorsunuz. Sahne sebebiyle artık Okey'i yekta başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Taşlarınızı devamını oku dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, özge oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve henüz zait almak ciğerin taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

Oyunun bu denli sevilmesinin ardı sıra temaşa binacılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun biriyi versiyonu bulunmakta ve topu topu bile rabıta görmektedir.

oynu cok kandırıcı sessiz sorunu hepsi aynı kişiler var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

ankara okey

Report this page